Tag Engine
Paragon Teknoloji

Bu sitede Paragon Tag Engine System çalışmaktadır.

Profilinizi Yayınlayın

Kişisel bilgilerinizin, fotoğrafınızın, iletişim bilgilerinizin profilinizde yer alması hasta ve danışanlarınız açısından geliştirilmiş filtreleme sistemi ile size daha hızlı ulaşması ve de sizi online ortamda daha yakından tanıması açısından oldukça önemlidir. Yine harita üzerinden oluşturduğunuz doğru lokasyon bilgisi, yol tarifi al uygulaması ile mesafeleri adeta kısaltıyor.

Çalışma Takviminizi Oluşturun

Gün içi çalışma takvimi oluştururken, hangi günler çalıştığınız, hangi günlerinizin müsait olup olmadığını, çalışma saat aralıklarınızı veya gün içi müsait olmadığınız saatleri kapatarak, hasta ve danışanlarınıza daha sağlıklı bir randevu takvimi sunmanıza olanak sağlıyor.

7/24 acil hizmet İkonu seçimi yaparak mesai saatleri dışında (eğer hizmet veriyor iseniz) hasta ve danışanların size ulaşmalarını sağlayın.

Uzmanlık Alanlarınızı Listeleyin

Ana dal branşınızla birlikte eğer başka bir uzmanlık alanınız var ise diğer yandal branş bilgilerinizi girerek, listelemede üç ayrı profil görüntüsü sağlayın, her üç branşta da ayrı ayrı görüntülenin.

Özgeçmişinizi Yayınlayın

Hastalarınızın sizi daha iyi tanıyabilmesini sağlayın. Özgeçmişinizi yazın, bitirdiğiniz ve uzmanlık aldığınız okullar ve bildiğiniz yabancı dillerin bilgisini paylaşın.

Anlaşmalı Olduğunuz Kurumları Listeleyin

Anlaşmalı olduğunuz yurt içi veya yurt dışı kurum ve kuruluşların bilgisini paylaşın, hasta ve danışanlarınız bu kurum veya kuruluşlarda çalışıyor ya da üyeliği var ise arama kriterlerinde tercih sebebi olun.

Üyesi bulunduğunuz yurt içi veya yurt dışı sağlık alanındaki kurum, kuruluş ve derneklerin bilgisini girin, yayınladığınız makaleleri ve aldığınız o değerli ödüllerinizin bilgilerini paylaşın.

Fotoğraf ve Videolarınızı Yayınlayın

Aldığınız sertifika, ödül ve diplomalarınızın fotoğraflarını yükleyin. Fotoğraf galerisi oluşturun. Yetkilendirme verdiğiniz asistanım hizmetinden yararlanın. Kabul ettiğiniz ödeme türleri bilgisini girin.

Kendinize ait eğitici ve bilgilendirici videolarınızı sınırsız sayıda yayınlayabilirsiniz. Bu sayede hasta ve danışanlarınızın online ortamda sizler hakkında daha fazla bilgi sahibi olmasını sağlarsınız.